Ráj nemovitosti

Řešíte dluhy svého partnera?

Netušili jste nic o dluzích svého partnera? Nevypořádali jste včas společné jmění manželů? Jste nyní spoludlužníkem? Zavolejte nám, vše vyřešíme za Vás!

Příběh našeho klienta

Manželé byli řadu let rozvedeni, ale bohužel nedošlo zavčas k vypořádání majetku a tak v katastru nemovitostí zůstala chata i po rozvodu ve společném jmění manželů. Exmanželka měla problémy s alkoholem a nadělala velké dluhy. Náš klient, bývalý manžel, se o dluzích dozvěděl až, když byl obeslán jako spoludlužník. Nevěděl si se situací rady a tak nás kontaktoval. Žena byla schopná dluhy splatit pouze vlastněnou chatou a tak došlo v katastru nemovitostí k omezení vlastnických práv na tuto chatu ve společném vlastnictví.

Co jsme za klienta vše udělali

Vypořádali jsme majetek, zbavili bývalou manželku dluhů, prodali chatu a ještě vyplatili peníze.

Výsledek

BEZDLUŽNÝ ŽIVOT. Po prodeji chaty zůstala našemu klientovi celá částka za prodej ideální poloviny a exmanželka ze své poloviny zaplatila veškeré své dluhy.

Naše kroky

Po celou dobu jsme zajišťovali veškerý poradenský a právní servis.  Předávali jsme klientovi pravidelně informace o našem postupu. Na základě plné moci jsme zajistili veškeré potřebné úkony bez aktivní účasti klienta.

 1. S plnou mocí od klienta jsme provedli vypořádání společného jmění manželů tak, že chata byla v katastru rozdělena dvě ideální poloviny.
 2. Dále jsme provedli vyčíslení a vyplacení všech dluhů exmanželky a tím jsme zajistili vymazání omezení vlastnických práv chaty v katastru nemovitostí.
 3. Dalším krokem bylo zařazení nemovitosti do marketingových aktivit naší realitní kanceláře – uveřejnili jsme nemovitost v naší tištěné i internetové inzertní síti, obeslali nabídkou vlastní klientskou databázi atd.
 4. Díky všem těmto aktivitám jsme ve velmi krátké době na chatu našli kupce a prodali ji. Samozřejmostí bylo zajištění veškerého právního a realitního servisu a tak klientovi stačilo pouze podepsat smlouvu o prodeji. 

Půjčka na dluhy a exekuce Výkup nemovitosti za hotové

Princip poskytování našich služeb

 • Vše vyřešíme za Vás, bez poplatků předem.
 • Nabízíme nezávaznou bezplatnou právní poradnu.
 • Nabízíme zastupování před úřady a jednání s věřiteli.
 • Důkladně vysvětlíme Vám, případně i Vašemu právnímu zástupci celý proces.
 • Vyčíslíme veškeré dluhy a exekuce.
 • Vypracujeme odhad tržní ceny nemovitosti.
 • Navrhneme řešení finančních potíží, vypracujeme smlouvy,  poradíme si s nemovitostmi.
 • Poskytneme půjčku nebo prodáme nemovitost za tržní cenu. Vyplatíme nemovitosti z dražby.


Neradi vypisujete kontaktní formuláře? Zavolejte nám na bezplatnou linku 800 203 211.Rychlý nezávazný kontakt

Řešíte složitou finanční situaci? Volejte ZDARMA 800 203 211 a objednejte se do bezplatné právní poradny nebo vyplňte následující formulář.

Mám:
 
 
 
 
Potřebuji:
 
 
Kontaktujte mě:

Napište číslicí výsledek příkladu: 7-6

Proč řešit Váš problém s námi?

 • Vše vyřešíme za vás.
 • Pracujeme bez poplatků předem.
 • Nabízíme bezplatnou právní poradnu